Привіт, дорогий гостю:) Ти потрапив на сторіночку мого блогу. Чому uncle? Бо тут я можу писати про все на світі. All inclusive. Ну, а якщо одним словом, тоді – просто uncle;)

Мене звати Галина Івасюк. Мені 34 роки. Я народилася і живу у місті Чернівці. У мене всього три освіти: міжнародні відносини, німецька філологія та практична психологія. З міжнародних відносин я захистила кандидатську дисертацію. Зараз я працюю викладачем німецької мови.

У вільний від роботи час я страшенно допитлива. Найцікавіше для мене заняття – пізнавати щось нове. За цим я можу забути про все на світі.  Мені так шкода, що життя не вистачить на цей безмежно цікавий Всесвіт! Мені так треба вічності, щоб його пізнати!

Дві мої найбільші мрії – Море і Всесвіт. Мій улюблений колір – яскраво-аж-очі-вбираючий синій. Моя душа завжди живе у травні і зіткана з крилець метеликів. Я – фанат котиків і кораблів. Якби я колись зважилась зробити тату, це була б чайка.

З ранньої юності я цікавлюся психологією. Книги з психології з’являлися у мене якось непомітно і читалися самі собою. Окрім цього мене заворожують знання про людину, людське суспільство та культури, ваблять архетипи колективного несвідомого, закодовані у казках та міфах народів світу.

Я намагаюся наповнити своє життя теплим спілкуванням, красою та гумором. Люблю книги з цікавою задумкою і м’які теплі зворушливі фільми з абсолютно щасливим кінцем. Також я люблю танцювати і театр, яскраві наряди і оригінальну біжутерію. А, іноді, просто полежати на дивані, загорнувшись ковдрою;)

Я пишу з незапам’ятних часів, відколи почала виводити свої перші літери. Для мене писати – так само природно, як спілкуватися з давніми друзями за чашечкою кави.  Я завжди знала, що маю щось з цим робити, проте досі на перший план виходили актуальніші справи. А, з іншого боку, я шукала те, що буде для мене значимим.

Для мене важливо робити те, що має сенс, що значиме. Робити те, що відображає мене. Мені було б цікаво створити свій приватний яскравий світ, у якому зможу ділитися тим, що мені близьке, тим, як я осмислюю та відчуваю життя. Світ, в якому могла б переливатися собою через край. І я б хотіла знайти людей, яким буде цікавим та близьким цей мій світ, важливим і потрібним те, шо я роблю. І транслювати цим людям свій приватний яскравий світ.

А якщо зовсім коротко про мене, то я безмежно люблю світ – такий невичерпно цікавий і несказанно гарний. Мені здається, найцікавіше заняття на світі – пізнавати світ і наповнювати його красою. А також – любити. Так шалено і палко, як тільки можеш. Ну, і ще трошки;)