Ми все мимо плакату проходили і гадали, чого б ці слова мали стосуватися…. Як виявилося, екологічна ініціатива. А так би одразу і не
Життя – як лабіринт…. Якщо якісь двері тобі не відкривають, значить, це просто не твій поворот… Або, як казав мій тато: «Відсутність результату – це теж результат.»
Правда, кожен з нас хоч раз таке пробував? Водити олівцем по журналу, намагаючись прокласти шлях з точки А в точку Б? І кожен знає оцей момент, коли ти наче правильно ведеш, а тут бац – і тупик… Треба повертати.
І, до речі, якщо керуватись метафорою лабіринту, тупик – це зовсім не безвихідна ситуація. Це скоріше дуже однозначна підказка системи: «Не туди! Цей шлях точно неправильний.» Не зважаючи на короткотривалу фрустрацію, точно знаєш: звідси треба повертати. А, будемо відвертими, життя далеко не завжди дає такі миттєві однозначні підказки…)
Я подумала про це, обмірковуючи мої життєві історії. Якби ж я одразу розпізнавала тупикові повороти «на вході», ледь стукнувшись носом об холодний бетон… Не намагаючись подзвонити ще раз, переконати, що я – з добрими намірами, підкопатися, перелізти, зачекати…
Чомусь здається, якщо об зачинені двері добряче гамселити довбешкою, вони обов’язково відчиняться, а вже за ними… щонайменше скарби Алі Баби:)
А на практиці виявляється, що відчиниться лиш портал коннекту з життєвою мудрістю чи то пак канал просвітлення на дурній довбешці, по простонародному названий гулею на лобі…) Хтось мудрий колись сказав: «За зачиненими дверима від тебе ховається твоє розчарування.»
А я кажу: Якщо якісь двері на хитро сплетених стежках життя вперто тобі не відчиняються, значить, нічого хорошого там тебе не чекає. Бо життя – як лабіринт. Значить, це просто не твій поворот!
Якщо керуватись у житті логікою лабіринтів, то на правильні повороти мало б вказувати світло в кінці тунелю, а не надійно зачинені двері чи безнадійні тупики…. Цікаво, чи так це на практиці?
***
Тема шляху і дверей фігурує не у одній методиці – така вона цікава і актуальна Але почнемо з малого! Цікаво подосліджувати себе і дізнатися про себе щось новеньке? Влаштовуйтеся позручніше, можна і бажано – з матеріалами для творчості – папером, олівцями чи фарбами. А якщо цього немає – не проблема! Головне – Ваша яскрава уява та інтерес!
Отже, 3, 2, 1, полетіли!
Уявіть, що перед Вами четверо дверей: зелені, блакитні, рожеві та чорні.
Спочатку зайдіть у зелені двері. Що Ви бачите у кімнаті? Опишіть її. Які у Вас відчуття та почуття? Чи комфортно Вам?
Далі почергово зайдіть в голубі, рожеві та чорні двері. Опишіть ці кімнати, Ваші почуття та відчуття.
Якщо маєте натхнення та кільканадцять хвилин вільного часу – намалюйте кімнати за 4-ма дверима.
Спробуємо пофантазувати і пізнати себе через творчість?
Сповнена інтриги Галина
Ключ до методики – за посиланням
Схоже у блозі
Ми все мимо плакату проходили і гадали, чого б ці слова мали стосуватися…. Як виявилося, екологічна ініціатива. А так би одразу і не
Останнім часом я полюбила гойдалки. Не знаю, правда, що з цього приводу думають сусіди… Але стараюсь тим не перейматись:) З сусідськими дітьми я
Dolls. Від «Days Of my Life». Історії, які траплялися зі мною щодня. Кумедні, чудернацькі, а іноді трошки сумні. Із філософськими висновками;)
Mirrors. Про пошуки і пізнання себе, свого призначення, шляху. Осмислення пройденого і навколишнього світу. Про світ, що відображається в мені, і про мене, що відображаюся у світі.
Inter-hearts. Про те, що діється між серцями:) Струмочки тепла, краплинки суму і океан ніжності:) Емоції, почуття, відносини… Те, що робить нас живими і надихає жити.
Формула щастя. Мої думки про те, як жити в гармонії із собою та світом, зберігати мир у душі, радість та любов – у серці. Цей розділ містить психологічні техніки.
Танцювальна Вікіпедія. Мій досвід, пов’язаний із уроками танців. Літературне відображення мого задоволення від цього дивовижного мистецтва.
Good things. Просто вартісні книги та цікаві фільми. На мій смак, звичайно:)